360 laipsnių rotary encoder modulis KY-040 modulio valdyba

Nauja prekė

€0.51

Yra sandėlyje

Žymos:

modulis, modulio valdyba, bo, Pigūs modulis, Aukštos Kokybės modulio valdyba, Kinijos bo Tiekėjų

Pasukti encoder modulis KY-040

Darbinė įtampa: 5V

Impulsų skaičius: 20

Rotary encoder gali suskaičiuoti impulsų išėjimo į priekį ir atgal nurodymus rotacija, ir rotacijos skaičius yra ne taip, kaip potenciometras. Šios rotacijos skaičius nėra ribojamas. Su klavišą " rotary encoder, galite atstatyti jį į pradinę būseną, t.y. nuo 0 Pradėti skaičiuoti.

darbo principas:

Pavienis encoder yra rotacinis jutiklį, kuris konvertuoja rotacinius į keletą skaitmeninis pulso signalus. Šie impulsai yra naudojami siekiant kontroliuoti kampinio poslinkio. į Eltra konversijos kampinio poslinkio naudoja kodavimo principas linijiniai paiešką. Skaitymo sistema yra paremta rotacija radialinis indeksavimo diskas (kodas disc), susidedantis iš pakaitomis šviesos perdavimo "windows" ir "neskaidrūs " windows", ir yra apšvitinto vertikaliai ir infraraudonųjų spindulių šaltinis, ir vaizdas kodas projektuojamas ant imtuvas paviršiaus imtuvas yra padengtas sluoksniu difrakcijos gardelės, kuris turi tą patį langą pločio, kaip encoder. Darbo imtuvas turi jausti pokyčius, kurie atsiranda, kai disko sukasi ir tada konvertuoti šviesą pokyčių į atitinkamą elektros pokyčius. Ir tada žemo lygio signalo į aukštesnį lygį, ir nepateikiama jokių trukdžių aikštėje impulso, kuris turi būti naudojami kovai su elektroninių grandinių. Skaitymo sistemos yra paprastai taip pat, kaip ir dviejų signalų, tačiau fazių skirtumas yra 180 ° palyginti skirtingus signalus, siekiant pagerinti kokybę ir stabilumą išėjimo signalo. Rodmenų yra suformuota atsižvelgiant į skirtumą tarp dviejų signalus, tokiu būdu pašalindama trukdžius.

Papildomos Encoder:

Papildomos koduotuvai, yra skiriamos dvi Fazės-bangos, jų fazių skirtumas yra 90 °, paprastai vadinama kanalo ir B kanalą. Vienas iš kanalų, suteikia greičio susijusią informaciją, tuo pačiu metu, per dviejų kanalų signalus, kad būtų galima palyginti, gauti sukimosi kryptimi informaciją. Taip pat yra specialus signalas, vadinamas Z arba nulis kanalo, kuris suteikia absoliučiai nulinę kodavimo, kuris yra kvadratas banga sutapo su centro linija kanalą aikštėje banga.

Papildomos encoder tikslumas priklauso ir nuo mechaninių ir elektros veiksnių, tokių kaip grotelėmis indeksavimo klaidą, optinių diskų ekscentricitetas, guolių ekscentricitetas, paklaidos elektroninio skaitymo prietaisą, ir netikslumo optinio skyriuje. Nustatyti tikslumą encoder matavimo vienetas laipsnis elektros, kodavimo tikslumą lemia encoder, generuojamų impulsų indeksavimo. Taip rodo sukimosi automatinė veleno su 360 ° elektros laipsnį, ir veleno sukimosi turi būti pilnas ciklas. Žinoti, kaip daug mechaninė kampas yra lygus elektros 360 laipsnių, galite naudoti šią formulę apskaičiuoti: Elektros 360 = mašiną 360 ° / n ° pulsas / įjungti

Pav.: A, B komutacijos signalas

Dėl kodavimo indeksavimo klaidą, išreikštas kaip didžiausia atsvara dviejų iš eilės impulso bangos vienetais elektros kampų. Klaidų yra, bet encoder, kurį sukelia tai, kas išdėstyta veiksniai. Didžiausia klaida Eltra encoder yra ± 25 elektros kampas (pagal sąlygą, kuri buvo pripažinta), atitinkančio nominali nuokrypis ± 7%, ir didžiausias nuokrypis į du kanalus su fazių skirtumas 90 ° (elektros) yra ± 35 elektros reitingas yra apie ± 10% vardinės vertės.

UVW signalas papildomos encoder

Be minėtų tradicinių koduotuvai, yra keletas pavienių koduotuvai, kad yra integruota su kitomis elektros išėjimo signalus. Pavienis encoder integruota su UVW signalas yra pavyzdys, kad dažniausiai naudojamas atsiliepimus, AC servo varikliai. Šie magnetinių polių signalų panašu į AC servo variklis, UVW signalas yra paprastai sukurtas modeliuoti funkcija, originalus magnetinis. Į Eltra koduotuvai, šių UVW signalai yra gaminamas optiškai, ir, atrodo, trys stačiakampiai impulsai, kompensuoti 120 ° vieni iš kitų. Siekiant palengvinti variklio norėdami pradėti, valdymo starterio variklio, reikia šias teisingus signalus. Šių UVW polių ankštiniai gali būti kartojamas daug kartų per sukimosi mechaninė krypčiai, kaip jos tiesiogiai priklauso nuo skaičių magnetiniai poliai gali būti prijungti ir naudojami UVW signalus iš 4, 6 ar daugiau polar varikliai.

Ar.duino bandymo kodas:

Int redPin = 2;

Int yellowPin = 3;

Int greenPin = 4;

Int aPin = 6;

Int bPin = 7;

Int buttonPin = 5;

Int state = 0;

Int longPeriod = 5000; // Laiko, žalia arba raudona

Int shortPeriod = 700; // laikotarpį, kada keitimas

Int targetCount = shortPeriod;

Int count = 0;

Void setup ()

{

PinMode (aPin, INPUT);

PinMode (bPin, INPUT);

PinMode (buttonPin, INPUT);

PinMode (redPin, OUTPUT);

PinMode (yellowPin, OUTPUT);

PinMode (greenPin, OUTPUT);

}

Void loop ()

{

Count ++;

Jei (digitalRead (buttonPin))

{

SetLights (DIDELIS, DIDELIS, DIDELIS);

}

Kita

{

Int keitimas = getEncoderTurn ();

Tipas modulis
Prekės Pavadinimas KA TUO DA
Pakuotė Pakuotė
galia 20
Prašymas datasheet
Darbinė Temperatūra datasheet
Išsklaidymo Galia datasheet
Tipai Kodavimo, atkodavimo
Maitinimo Įtampa datasheet
Sąlyga Naujas
Skaičių pin -
Partijos numeris Pasukti encoder modulis
Modelio Numeris pavadinimas ir nuotraukų
Specialios paslaugos Pasitarti su pardavėju
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 10cm x 10cm x 8cm (3.94in x 3.94in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 0.05kg (0.11lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Susijusios